Trendyol Kurulum ve Destek Hizmeti Nedir?

Trendyol kurulum ve destek hizmeti, trendyol uygulamasının kurulması ve alışveriş sırasında ve sonrasında müşterilere yardım sağlamak amacı ile verilen kapsamlı bir hizmettir. Online alışveriş adına önemli bir hizmet olan bu uygulama ile müşteriler, sorunsuz bir alışveriş keyfi yaşabilmektedir. Ödeme işlemleri, sipariş iptali, kargo işlemleri, kupon kullanımı, kişisel bilgi paylaşımı, adres değişikliği gibi çeşitli konularda müşterilere büyük destek sağlayan bu uygulama, müşteri ve alışveriş güvenliği hakkında gerekli olan tüm yasal koşulları sağlayarak profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Siz de bahsetmiş olduğumuz kurulum ve destek hizmetleri için daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimizden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Trendyol Kurulum ve Destek Hizmeti Nedir?

Trendyol Siparişim

Trendyol siparişim hizmeti ile müşteriler, satın aldıkları ürünün detaylarını kolaylıkla kontrol edebilmektedir. Ayrıca bu hizmet ile müşteriler;  geçmiş siparişlerinin ödeme detayları, teslim tarihi, adres bilgileri, değerlendirme yaptıkları ürünler gibi pek çok durumu da ayrıntılı bir şekilde kontrol edebilirler. Bunların dışında sipariş ekranında yer alan kargom nerede ekranı ile siparişin hangi kargo ile geleceği, teslimat detayları gibi bilgileri ayrıntılı bir şekilde öğrenilebilmektedir. Bu bölümde ayrıca sipariş verdiğiniz ürün ile yani alışveriş deneyiminiz ile ilgili puanlama ve değerlendirmeler yapılabilmektedir. Bu düzenlemelerin dışında verilen siparişler ile alakalı sorabileceğiniz soruların kısa yanıtların yer aldığı soru cevap bölümü de bulunmaktadır. Siz de bu hizmet hakkında detaylı bir bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Trendyol Canlı Destek

Trendyol canlı destek, müşterileri bir telefon trafiğine dahil etmeden uygulama ya da web sitesi üzerinden müşteri temsilcisine ulaşılmasını sağlayan profesyonel bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde müşteriler, sorularının cevaplarını en kısa sürede alabileceklerdir. Bu hizmete ulaşmak içinse cihazınıza indirdiğiniz uygulama ya da web site üzerinden canlı destek bölümüne tıklayarak trendyol asistanına bağlanabilirsiniz. Bu bölümden merak ettiğiniz tüm sorular ve siparişiniz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet veren bu uygulama ile müşteriler istedikleri zaman siparişleri hakkında detaylı bir bilgi alabileceklerdir. Siz de canlı destek hizmeti hakkında detaylı bir bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.