En İyi WordPress E-ticaret Eklentileri: Hangisini Seçmeli?

WordPress çevrimiçi satışlar için en iyisiymiş gibi görünen bir platformdur. E-ticaret eklentileri, websitenizdeki gelişmiş özellikleri elde etmek için idealdir. WordPress’teki en iyi e-ticaret eklentileri arasından hangisini seçmelisiniz? Bugün sizlere en popüler e-ticaret eklentilerinden bahsedeceğiz.

İnceleyeceğimiz en iyi e-ticaret eklentileri arasında WooCommerce, WP eCommerce, Easy Digital Downloads ve Bigcommerce, Ecwid ve Shopify gibi popüler seçenekler var. Web sitenize bazı önemli özellikler eklemek istiyorsanız, doğru eklentiyi seçmeniz çok önemlidir.

WooCommerce

WooCommerce, internet dünyasında en popüler e-ticaret eklentisi olma özelliğine sahip, ücretsiz ve açık kaynaklı bir eklentidir. WooCommerce, hem WordPress’e hem de e-ticarete ciddi ölçüde katkıda bulunmuştur. Bu eklenti, ralliye dayalı olarak oluşturulmuş ve genişletilebilir özellikler sunmak için tasarlanmıştır. Popüler bir WordPress altyapısıyla birlikte çalışıyor olması, müşterilerinizin online satın alma deneyimini rahatlatacak özelliklerden sadece bazılarıdır.

WP eCommerce

WP eCommerce, taşınabilir ve esnek bir e-ticaret platformudur. 2006 yılında oluşturulan WP eCommerce, WordPress için API tabanlı bir altyapıya sahiptir. WP eCommerce, kullanımı mümkün olan zengin özellikler sunar, bu da çevrimiçi mağazanıza üst düzey yetenekler eklemek için elverişli olur.

Easy Digital Downloads

Easy Digital Downloads, internet dünyasında yaklaşık 10 yıldan fazladır. Basit Digital Downloads, WordPress dünyasındaki dijital ticaret için yetenekli bir platformdur. Bulut depolama ve mevcut faydaların yanı sıra kendi özel uzantılarını ve temalarını da içerir. Kullanımı kolay, ancak oldukça zengin özellikler vardır.

Bigcommerce

Bigcommerce, 2000’den beri e-ticaret web sitelerinin çoğunluğunu oluşturan uygulamadır ve özelleştirilebilir e-ticaret platformundaki en verimli özellikleri içeren bir hizmettir. Bigcommerce, e-ticaret sitenizi yeniden şekillendirmenize ve engenellemiş e-posta ve SMS pazarlama teknikleri arasında seçim yapmanıza izin verir.

Ecwid

Ecwid, internet dünyasındaki en yüksek kaliteli e-ticaret eklentisidir. Ecwid, kendi websitenizde kurulumu kolay, e-ticaret her sitede mevcut olan çevrimiçi mağazanın hızlı kurulması için geliştirilmiştir. Özelleştirmeler, sipariş yönetimi, istatistikler ve mobil özellikler gibi ürün çeşitleri ve diğer birçok özelliği var.

Shopify

Shopify, e-ticaret işletmecilerinin çevrimiçi mağazalarını başlatan, çevrimiçi satışlar yapmanın en esnek yollarından biridir. Shopify, e-ticaret sektörünün lideri olmaya devam eden yenilikçi bolumudur. Yüksek derecede özelleştirilebilir ve anında bir skor sağlayan çok sayıda özelliğe sahiptir.

Özet

Bu internet dünyasında e-ticaret web siteleri olarak en popüler seçeneklerden oluşan bu listeden hangisini seçmelisiniz? E-ticaret eklentileri hakkında karar vermeden önce, e-ticaret hedeflerinizi ve bu eklentilerin özelliklerini tam olarak anlamanız önemlidir. Bu sayede şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun ve en iyi eklentiyi bulabileceksiniz.